معرفي مركز

مركز PET/CT خاتم به عنوان يكي از پيشرفته ترين و مدرن ترين مراكز تخصصی  تشخيصی PET/CT  در كشور در محل بيمارستان خاتم الانبياء (ص) در شهريور ماه 1396 آغاز به كار نموده است.

در اين مركز از تجهيزات به روز كمپاني زيمنس آلمان استفاده گرديده و دستگاه PET اين مركز از CT اسكن 128 اسلايس و كريستال LSO بهره مند مي باشد.

با توجه به اهميت حضور اساتيد برجسته علمي در موفقيت چنين مراكز پيشرفته اي، مركز PET/CT خاتم از همكاري اساتيد برجسته داخلي و خارجي از جمله آقاي دكتر رضائي متخصص پزشكي هسته اي و فلوشیپ  PET/CT  از آمريكا با عنوان مسئول فني مركز بهره مند مي باشد. كليه پرسنل اين مركز تمامي دوره هاي آموزشی و تخصصی مربوطه را طي نموده اند.

در حال حاضر این افتخار رار داریم که با فراهم آوردن امکانات و تجهیزات مدرن اختصاصی، رادیوداروی68 Ga-PSMA  را برای تصویر برداری آدنوکارسینوم پروستات و رادیودارو های 68 Ga-DOTATATE و 68 Ga-DOTATOC را برای تصویر برداری انواع تومورهای نورواندوکرین تهیه و مورد استفاده قرار دهیم.

از دیگر کاربردهای پت سی تی در پزشکی می توان به تصویر برداری وضعیت حیاتی بافت قلب قبل از انجام عمل جراحی قلب باز (CABG) و تصویر برداری عملکرد مغز (جهت مشخص کردن کانون تشنج و بررسی اختلالات حافظه مانند آلزایمر و نظایر آن) اشاره کرد، که در این مرکز به صورت روزانه انجام می شود.

كيفيت خدمات ارائه شده توسط اين مركز از بهترين اولويت هاي ما بوده و تضمين كننده نتايج ارزشمند تشخيصي و درماني براي بيماران مي باشد.

دقت در كيفيت و سرعت در ارائه خدمات هدف اين مركز مي باشد.

 

مجلات و نشریات

اطلاعات تماس

02183557070 - 02183557080

info@petctkhatam.ir

آدرس: خيابان وليعصر، بالاتر از بلوار ميرداماد، خيابان رشيد ياسمي، بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص)