معرفي مركز

 مركز پت‌سي‌تي‌ خاتم (PET/CT KHATAM)، يكي از تخصصي‌ترين و پيشرفته‌ترين مراكز تشخيصي پت‌سي‌تي در سراسر كشور است كه در محل بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص) در استان تهران واقع شده است. شرکت نور و طب خاتم در شهريورماه 1396 با سرلوحه قراردادن «تشخيص دقيق،زمينه‌ساز درمان موفق» و با حضور مجرب‌ترين پزشكان متخصص هسته‌اي از داخل و خارج كشور كار خود را آغاز كرد. 

  • مختصات فني مركز

تجهيزات مورد استفاده در مركز پت‌سي‌تي‌ خاتم كاملا به روز و متعلق به برند  شركت زيمنس (Siemens) كشور آلمان است. به طوري كه دستگاه PET اين مركز از CT اسكن 128 اسلايس و كريستال LSO بهره مي‌برد. تلفيق فناوري‌هاي روز و كادر درماني متخصص با يكديگر باعث شده است، خدمات ارايه شده در اين مركز از كيفيت بسيار مطلوبي در كشور برخوردار باشد.

  • انجام روزانه كليه اسكن‌ها

در مركز پت‌سي‌تي‌ خاتم، کلیه اسکن هاي FDG-18F    68Ga-PSMA، 68Ga-DOTATATEو

68Ga-DOTATOC به طور روزانه انجام مي‌شود و اقدامات درماني در خصوص

 LU-DOTA، LU-PSMA نيز قابل ارايه است. هم‌چنين در نقشه راه اين مركز، ايجاد و راه‌اندازي اقامتگاهي جهت رفاه حال بيماران خارج از كشور و مستقر در خارج شهر تهران در نظر گرفته شده است كه به زودي عملياتي و اجرايي خواهد شد.

  • فعاليت‌هاي علمي

با توجه به ارزشمندبودن برخورداري از دانش روز در حوزه پزشكي هسته‌اي، اين مركز داراي واحد تحقيقات و فعاليت‌هاي علمي نيز هست كه شامل كميته‌اي اعم از پزشكان مركز است. اصلي‌ترين خروجي اين واحد علمي، انتشار فصلنامه‌اي به طور منظم و با هدف آشنايي پزشكان با انديكاسيون‌ها، اطلاع رساني نتايج تحقیقات و مطالعات انجام شده در اين حوزه و ارايه تازه ترين دستاوردهاي پزشكي هسته اي در جهان است كه داراي دو نسخه چاپي و الكترونيكي است. هم‌چنين مركز پت‌سي‌تي‌ خاتم، ارايه دهنده مقالات علمي  بسياري در رويدادهاي مطرح اين حوزه است كه نقش بسزايي را در ايجاد پويايي در دانش كادر درمان ايفا مي‌كند.

  • مديريت زمان انتظار

انتظار طولاني، همواره از گلايه‌مندي‌هاي بيماران حين مراجعه به مراكز پزشكي است. مركز پت‌سي‌تي خاتم با مديريت زمان انتظار، ساز و كاري را مورد استفاده قرار مي‌دهد كه بيماران كوتاه‌ترين زمان ممكن را در سالن انتظار بگذارنند. طي اين فرآيند، ضمن سازماندهي زمان انتظار، پزشکان مرکز نيز قبل از مراجعه بیمار و طی تماس تلفنی به منظور حصول اطمینان بیشتر از وضعیت سلامتی فرد مراجعه كننده، اقدام به گرفتن شرح حال، بررسی مدارک و چگونگی وضعیت وجود یا عدم وجود بیماری‌های حاد در بیمار می‌نمایند. در همين راستا، دريافت جواب به صورت اينترنتي و از طريق وب سايت مركز نيز امكان‌پذير است.

  • قلمرو جغرافيايي

مركز پت‌سي‌تي‌ خاتم در خيابان وليعصر تهران، بالاتر از بلوار ميرداماد، خيابان رشيد ياسمي در فضايي بالغ بر پانصد متر واقع شده است. اين مركز، فضايي آرام، دلنشين و در عين حال راحتي را براي بيماران فراهم كرده و داراي پاركينگي به منظور پاسخگويي به نيازهاي مراجعان داراي خودروي شخصي است.

  • تماس با ما

نشاني وب سايت: www.petctkhtam.ir

اينستاگرام: khatampetscan  

پست الكترونيك: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلفن: 02192002202

شماره تماس واتس اپ: 09100818567

مجلات و نشریات

اطلاعات تماس

02192002202

info@petctkhatam.ir

آدرس: خيابان وليعصر، بالاتر از بلوار ميرداماد، خيابان رشيد ياسمي، بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي خاتم الانبياء(ص)